Zahájení školního roku

Že jste nestihli projít noční Prahu, nasbírat borůvky do kynutých knedlíků nebo ochutnat levandulovou limonádu? Tak to budete muset nechat na příští letní prázdniny, protože ty letošní skončily.
Vstupujeme do nového školního roku, který bude, alespoň doufáme, stejně klidný a nerušený jako rok předchozí. Těšíme se, že ho opět celý strávíme v prostorách učeben, družin, tělocvičny nebo venkovní třídy.
Věříme, že si všechny děti během letního volna odpočinuly, nabraly sílu a s chutí se pustí do školní práce.
Zvláště chceme přivítat prvňáčky, kterým přejeme hodně štěstí a vykročení do života školáčka tou správnou nohou. Důležitou oporou jim budou určitě v začátcích rodiče a blízcí.

Školní rok 2022/2023 začíná ve čtvrtek 1. září 2022 a těší se na vás pedagogický sbor ZŠ Strž.

(Ranní družina je v tento den již v normálním provozu od 6.15 hod. Na žáky 1. tříd a jejich doprovod budou čekat třídní učitelky v 7.45 hod před školou.)