WORKSHOP - malování vánočních ozdob v ŠD

Ve čtvrtek 7. 12. k nám do školy přišla p. Čermáková z firmy Vánoční ozdoby ve Dvoře Králové n.L., která si pro děti z ŠD připravila tvořivou dílnu. Nejdříve dětem zajímavě popovídala o ruční výrobě a zdobení skleněných baněk, které jsou různých tvarů i velikostí. Mohou to být klasické koule nebo i figurky. Dokonce se vyrábí na přání zákazníků i ozdoby se jmény.
A pak už došlo na samotné malování a zdobení. Děti si vyzkoušely různé ornamenty a ozdůbky, které dozdobily barevnými třpytkami. Fantazie dětí byla veliká a jejich výtvory opravdu okouzlující. Své výrobky si po zaschnutí děti odnesly v krabičkách domů. Celá akce byla pro všechny přínosem a všem se moc líbila.
                                                                                                                 Vychovatelky a asistentky ŠD

Foto zde.