"Už se nebojíme - Policie ČR."

Autor: Mgr. Vlasta Mertlíková

Po celý školní rok probíhal v prvních třídách preventivní program "Už se nebojíme!", který byl zaměřen na bezpečné chování. Jednotlivé lekce si pro své mladší spolužáky připravovali sedmáci ze 7. A.
Poslední setkání proběhlo v pátek 5. června na zahradě školy. Na všechny zúčastněné zde čekalo překvapení - ukázky práce Policie ČR. Děti si mohly prohlédnout výzbroj a výstroj této důležité složky IZS. S velkým nadšením přivítali psovoda s jeho zvířecími parťáky. Děti se zájmem sledovaly ukázky, naslouchaly zajímavému vyprávění, odvážní si vyzkoušeli některé součásti policejní výstroje. Nechyběla ani spousta zvídavých dotazů. Setkání s příslušníky Policie ČR se stalo zajímavou tečkou za celoroční prací v projektu.

Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.