Strašidelný den v 1.A

Poslední říjnový den se nesl ve znamení strašidel a duchů. Děti mohly přijít do školy v kostýmu a tím navodit patřičnou helloweenskou náladu.
Aby malá strašidýlka ve školních lavicích nezahálela, probíhala výuka běžným způsobem. Asi jenom tady jste se mohli zaposlouchat do slabikování kostlivce, jenom dnes jste mohli pozorovat čarodějku u práce se skládací abecedou. Tematickým zpestřením pak byl i test ze Strašidelné matematiky a zvládli jej všichni žáci. Když docházely síly, tak velká přestávka nabízela doplnění energie. Tentokrát nešlo jen o obyčejnou svačinu. Perníčky ve tvaru dýně či netopýra, muffinky se strašidelnými zápichy, nejeden svačinový boxík ukrýval překvapení. Na závěr celého dopoledne odpověděly děti za pomoci paní asistentky na otázky ze Strašidelného kvízu. Měl za úkol luštitele nejen trochu poučit, ale také pobavit.
Děkujeme rodičům za spolupráci na přípravě kostýmů i občerstvení a těšíme se na další akci, kterou nám určitě přinesou následující měsíce.

Více foto zde.