SRDCE DĚTEM - charit.pochod

Autor: Ivana Hanzlíčková

Předposlední červnový víkend děti z naší školy podpořily v rámci prvního ročníku akci SPORTEM PRO CHARITU - SRDCE DĚTEM.
Záštitu nad akcí měl královédvorský starosta Jan Jarolím a podílel se i Nadační fond  KAPKA NADĚJE.
Start byl naplánován na sobotní jedenáctou hodinu ve Vorlechu,odkud čekal účastníky výšlap do osmi kilometrů vzdáleného Hotelu pod Zvičinou. Cesta byla příjemná,i když jsme několikrát zmokli. Dobrý pocit,že pomáháme malým,vážně nemocným dětem nevymizel. Na konci všichni zúčastnění přispěli do kasičky určené na pomoc dětem s vidinou naplnění jejich přání. Na nemocné děti se vybralo přes sto třicet tisíc korun a krásný pocit spojený s pocitem vnitřního přesvědčení,že byla uskutečněna smysuplná věc byl nepopsatelný. Všem účastíkům patří velký dík za krásný den a příští rok se rádi opět sejdeme :-)