Mikulášská v SPOŠ

Již několik let, pro žáky naší školy, pořádá SPOŠ Mikulášskou besídku. Ani letošní rok nebyl výjimkou. 6.12. jsme navštívili prostory jejich jídelny, kde na naše děti čekalo mnoho zábavy. Děti házely brambory do kotle, vystřihovaly, lepily, vybarvovaly čertíky a andílky, procházely překážkovou dráhou, luštily labyrint... Mimo to si mohly zasadit květinu, nechat si učesat vlasy nebo namalovat obrázek na obličej.  Po plnění všech aktivit si vybraly odměnu. A že bylo z čeho vybírat. Na besídku samozřejmě dorazila i návštěva z pekla a nebes vedená hned dvěma Mikuláši. Zbytek času studenti vyplnili jednoduchými tanečky a soutěžemi, do kterých se zapojily téměř všechny děti. Celé odpoledne bylo velmi příjemné. Velké poděkování patří celému kolektivu SŠIS, který se o nás staral a celou besídku perfektně zorganizoval.