Halloween v ŠD s angličtinou

Po roce opět přišlo období podzimu a s ním spojený americký svátek Halloween, o kterém se děti dozvídají v hodinách angličtiny. I letos se spojily děti z druhého stupně s dětmi prvního stupně a přichystaly si strašidelnou stezku po škole. Po celé škole bylo osm stanovišť s různými úkoly, které zahrnovaly například procvičení anglických slovíček, zručnost, důvtip i dovednosti. Celá akce se konala ve středu 1.11. odpoledne. Všichni zúčastnění se dostavili ve strašidelných kostýmech. Odměnou pro děti, které splnily zadané úkoly, byly drobné dárky a sladkosti. Podzimní stezka se vydařila, všem se líbila. Jsme moc rádi, že na naší škole dobře funguje spolupráce mezi staršími a mladšími dětmi.