Graffiti v Jedničce

Autor: Mgr. Gabriela Geislerová

Žáci naší školy slavili úspěch ve třetím ročníku výtvarné soutěže "Graffiti v Jedničce" s tématem Vesmír. Do soutěže bylo zasláno celkem 61 prací, na kterých se podílelo 64 autorů nejen ze škol našeho města a okolí, ale také například ze ZŠ E. Beneše v Písku. V kategorii 1. – 4. třídy obsadila stupeň nejvyšší žákyně 1. B naší školy – Sofia Geislerová. Další pěkné první místo získala v kategorii 7. třídy ZŠ žákyně 7. B – Viktorie Vojtová. Všechny práce byly vystaveny v DDM Jednička od 24. 2. do 25. 2. 2015. Vítězné obrázky našich soutěžících můžete vidět od pondělí ve fotogalerii. Děvčatům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně pěkných nápadů do budoucna!