beru na vědomí

Běh Schulzovými sady

Autorky: Mgr. Machková J., Mgr. Kutinová T. a V. Vágnerová
Po třech letech jsme se mohli zúčastnit tradičního Běhu Schulzovými sady 4. 10. 2022. Děti třetích tříd nevěděly, jak akce dříve probíhala, ale moc se těšily. Počasí nám přálo, a tak jsme mohli vyrazit. V Schulzových sadech nás přivítali reprodukcí hudby Ivana Mládka, která navodila veselou a pozitivní náladu všech účastníků. Závody mohly začít. Všichni fandili těm nejmenším běžcům, kteří závod zahájili. Pak následovaly rozběhy v kategorii BENJAMÍNCI. Nejdříve vyrazily dívky , poté chlapci. Jaké bylo překvapení nás všech přihlížejících, když na stupních vítězů stáli hned tři žáci 3. tříd. Za dívky Šárka Škarytková z 3.A jako třetí, za chlapce získal to nejlepší umístění žák 3.B Adam Luběna, 2. místo obsadil Michal Vlček z 3.A. Pěkné výsledky předvedla i děvčata z 3.B Laura Nýčová a Markéta Larová.
Z 2. stupně získala 3. místo žákyně 9. třídy Anežka Piklová a hned vzápětí 4.místo žákyně z 8. třídy Nicol Klimešová. V klučičí kategorii byla velká konkurence, ale všichni nominovaní závodníci, předvedli krásné výkony, bojovali až do konce. V Schulzových sadech bylo živo, ale krásně živo, byla tam fantastická atmosféra se sportovním duchem.
Všem vítězům gratulujeme a ostatním děkujeme za reprezentaci školy.