Afrika dnem i nocí (25.-26. 9.)

Při příchodu do kempu v ZOO nás přivítala paní, která nám dala oranžové náramky a ukázala nám stany, kde budeme spát. Byly opravdu pěkně vybavené –pohodlné postele se stylovým povlečením, lednice i přímotop.
Následovalo krmení žiraf s příjemnou slečnou průvodkyní. Jeden spolužák dal žirafě dokonce pusu.
Na lanovém hradu jsme hráli chvíli na babu. Od 17:30 následovala prohlídka ZOO se zkušeným průvodcem. Její součástí bylo i hlazení hada.
Po návratu do kempu jsme se šli koupat. Ledový bazén naštěstí vyvážila příjemně vyhřátá vířivka. Koupačku jsme si opravdu užili. Pak jsme si k večeři opekli buřty.
Večerní zábava trvala přibližně do půlnoci, kdy nás ze stanu od holek několikrát vyháněly učitelky (marně).
Vstávali jsme do krásného slunečného dne, který jsme zahájili opravdu dobrou snídaní. Mladá zaměstnankyně nám dokonce pomohla udělat kávu.
Pak už následovalo balení a návrat do školy.
D. Grigoriadis, J. Šváb, R. Smolík, J. Knap 9. B

Foto zde.