Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Zuzana Hejnová navštívila atletický kroužek Hesu

Autor: Andrea Erbenová

V letošním školním roce poskytla naše škola prostory pro tréninky HESU - Sportovní akademie Zuzany Hejnové. Cílem těchto tréninků bylo osvojení základních atletických disciplín jako je běh, hod a  skok. Také jsme se věnovali průpravným a posilovacím cvikům, pohybovým i míčovým hrám. Děti celý rok  pilně trénovaly, ochutnávaly zdravé dobroty, dostávaly recepty a také si samy  zkusily zdravé jídlo uvařit. Na závěr letošních tréninků na ně čekalo velké překvapení. Přijela za nimi na návštěvu naše nejlepší překážkářka a olympijská medailistka Zuzana Hejnová. Zuzka s dětmi strávila celý trénink. Sledovala jejich výkony, ochotně jim odpovídala na všechny otázky, podepisovala jejich památníčky a rozdala dětem drobné dárečky. Byla to velmi příjemná návštěva, ze které si děti odnesly nezapomenutelný zážitek. Vždyť ne každý den se vám stane, že se ocitnete v bezprostřední blízkosti jedné z nejlepších atletek světa.
Zuzce děkujeme za milou návštěvu a velký dík patří vedení naší školy, že poskytlo prostory pro tento projekt.

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko