Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Zpíváme koledy se žáky ZŠ Strž

Dne 16. prosince dopoledne nepřilákaly mnohé obyvatele na náměstí pouze tradiční trhy, ale i zpívání žáků ZŠ Strž. Úvodním slovem všechny přivítala a akci představila Mgr. Šárka Šantrochová, ředitelka školy. A pak už se jen zpívalo. Městem se linuly tóny koled Štědrý večer, Půjdem spolu do Betléma nebo Pásli ovce Valaši. Z vánočních písní jsme oprášili ty klasické – Rolničky a Veselé Vánoce. K malým zpěvákům u mikrofonů se přidali i všichni kolem. A o to právě šlo. Na chvíli se zastavit a navodit si příjemnou atmosféru adventního očekávání.
Děkujeme panu Zdeňku Jirouskovi, DiS. Skvěle totiž naše děti doprovodil. Děkujeme panu Antonínu Šturmovi, který zajistil, abychom se dobře slyšeli. A hlavně děkujeme všem zpěvákům ze základních i mateřských škol. Bez vás by zpívání nemělo tu správnou jiskru.
Šťastné a veselé!

Fotogalerie zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko