Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

"Zima za oknem" nám přinesla nadílku

Autor: Mgr. Jana Hronešová

Každý rok vyhlašuje DDM Jednička pravidelné výtvarné soutěže. Leden byl tedy ve třídě 4.A ve znamení tématu "Zima za oknem", a to doslova - venku i na archu papíru. Zimních momentů se nabízelo plno. Z okna můžeme pozorovat veselé stavění sněhuláků, hladového kosa v krmítku nebo bruslaře na zamrzlém rybníku. Během několikahodinové práce nám pod rukama vyrostl dům z kartonu, jehož obyvatelé by si určitě v každém okně našli ten svůj výhled do pravé zimní krajiny. Na malování, kreslení, lepení a vystřihování se podíleli všichni žáci, proto byl soutěžní ,,činžák" zařazen do kategorie kolektivů MŠ a ZŠ - výrobky. Někomu přinesla zima za oknem radost ze sněhu, jinému zase starosti s topením. Nás potěšila 2. místem, kterým byly (ve velké konkurenci ostatních prací) děti oceněny. Věřte nebo nevěřte, moc nás ten úspěch na konci zimy zahřál.


 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko