Zima ve školní družině

Autor: vychovatelky ŠD

I když počasí letošní zimy nám příliš nepřálo, zakryla v lednu kopec u školy krásná bílá peřina. Přibylo slunečných dnů a my jsme si užívali zimních radovánek téměř každý den.
V únoru však bylo sněhu velmi málo, a tak obvyklé závody na bobech, které se těší velké oblibě a soutěž o nejhezčího sněhuláka se bohužel nekonaly. Za nepříznivého počasí děti ve školní družině malovaly, soutěžily, vyráběly, tancovaly, stavěly stavby ze stavebnic a při každé příležitosti běhaly a hrály si s míči na hřišti s umělým povrchem nebo na dětském hřišti u MŠ. Nejoblíbenější hry dětí jsou: fotbálek, pamatovák a vybíjená.
Zimu zakončíme karnevalem, na který si děti vyrobí své masky a už se budeme těšit na jaro, které je snad za dveřmi. :-)

Další fota ve fotogalerii.