Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Zajímavé setkání MŠ a ZŠ v Žirči

Autor: Mgr. Olga Hylmarová

Naše školička v Žirči úzce spolupracuje s místní mateřskou školou. V průběhu celého roku docházejí budoucí školáci na předškolní dílnu do naší školy. Poznávají nové pedagogy, ale hlavně žáky naší školy, kteří jim vždy rádi pomohou a poradí. Každý měsíc je pro ně připravena zajímavá činnost.

Napadlo nás, že naše děti se už znají, a tak jsme zprostředkovali setkání rodičů a dětí ze ZŠ a MŠ. A nebylo ledajaké. Na úvod jsme si všichni zazpívali. Předškoláčci se k nám připojili v písni Vodník, kterou jsme se už v jedné dílně naučili. A nezapomněli ji! Paní vychovatelka Tomancová připravila moc hezkou práci pro šikovné ruce. Vyráběli jsme z bambulí zvířátka. Moc nás všechny mrzelo, že onemocněla a nemohla se našeho tvoření zúčastnit. Ale my jsme to všechno zvládli. Děti i rodiče se moc snažili a práce jim vyšla na výbornou. A co bylo odměnou? Nejen krásné výrobky, ale také pohoštění, které jsme s kolegyněmi na toto setkání připravily. Nevěříte? Podívejte se do fotogalerie naší školy.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko