Začátek školního roku v družině

Autorka: Vychovatelky ŚD

Začátek školního roku 2019/2020 byl pro žáčky prvních tříd plný nových zážitků a to nejen ze školního vyučování, ale i proto, že většina z nich začala navštěvovat školní družinu. Postupně se děti seznamovaly navzájem mezi sebou, s režimem školní družiny, bojovaly se samoobsluhou ve školní jídelně, v šatně. Přitom všem jim pomáhali učitelé, asistenti a starší spolužáci.
Nyní již znají řád družiny a pravidla bezpečnosti. Každý den jsou pro ně připraveny činnosti, které jim umožnují relaxaci a odpočinek, ale i získávání a upevňování nových vědomostí.
Celkem bylo v letošním roce přijato do čtyř oddělení 102 žáků a všechny vychovatelky věří, že se z nich stane postupně jeden tým.