Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Vytrvali jsme, i když zeměkoule přibírala pomalu

 
     Stejně jako v letech minulých vyhlásil DDM Jednička  i letos soutěž ve sběru použitých hliníkových obalů „Stříbrná zeměkoule“. Připomíná dubnový Den Země a význam jejího zachování pro budoucí generace. Každý z nás k němu může přispět tím, že bude recyklovat materiály, u kterých je to možné. Svým dílkem přispěli žáci 8. A, kteří sbírali plechovky z hliníku a použitý alobal, z něhož  pak vytvářeli kouli. Sbíráním víček od jogurtů se naše zeměkoule nezvětšovala rychle, ale nepolevili jsme a vytrvali. Nejde totiž jen o vítězství, ale o ochranu životního prostředí, a proto se každá snaha počítá.

Vlasta Mertlíková

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko