Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Výsledky Matematické olympiády

Autor: Jiří Kotmel

V dalším ročníku Okresního kola MO měla naše škola zastoupení v kategoriích Z5 a Z9, kategorie Z6, Z7 a Z8 mají Okresní kolo MO až v březnu. Účast v této soutěži si vybojovali Adéla Šleisová z 9.A, Diana Kopcha z 9.B, dále z 5.A Eliška Jansová,  Anička Šturmová a Matyáš Vobořil. Nejlepší bodové hodnocení dosáhla Adéla Šleisová, která skončila na 7. místě z minimálním odstupem za nejlepšími a stala se tak úspěšnou řešitelkou tohoto kola. Na 13.místě skončila Diana Kopcha.  V kategorii Z5 se všichni naši účastníci umístili v horní polovině výsledkové listiny. Nejlépe dopadla Eliška Jansová na děleném 6.-9.místě. Matyáš Vobořil skončil o bod a místo hůře a Anička Šturmová ještě o další bod za ním. Je vidět, že pro i další ročníky máme nové naděje. U nich je vidět, že zamyslet se nad problémem a vyřešit úlohu v této soutěži naše děti dokážou. To je přínosné pro řešení i životních situací.
 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko