Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Vyhlášení ředitelského volna na 25. 10. 2016 z důvodu odstávky elektrické energie

Dne 10. 10. 2016 jsem obdržela sdělení od společnosti ČEZ o plánovaném přerušení dodávky elektřiny, z důvodu provádění plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy. Okamžitě jsem podala žádost na ČEZ, aby byla odstávka přesunutá na 26. 10. 2016, kdy začínají podzimní prázdniny. Dne 14. 10. 2016 mi bylo společností ČEZ sděleno, že mé žádosti nevyhovují.
Z tohoto důvodu vyhlašuji na 25. 10. 2016 ředitelské volno.
Bohužel na tento den nemůžu zajistit provoz školní družiny ani provoz školní jídelny.
 
Děkuji za pochopení
Mgr. Šárka Šantrochová, ředitelka školy

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko