Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Výborné umístění Adély Šleisové v krajském kole

Adéla Šleisová se 17. 3.  po postupu z okresního kola zúčastnila  krajského kola soutěže v anglickém jazyce. Po více jak hodinové písemné části, která se skládala z poslechu a porozumění četbě, následovala konverzační část. Její bodový zisk Adélu pomyslně postavil na vynikající 3. místo. Z umístění měla velkou radost, jak sama řekla. Byla to pro ni velmi dobrá zkušenost. Tato soutěž jí ale také ukázala oblasti, kde se může zlepšovat. Blahopřejeme jí k úspěchu a věříme, že během dalších studií bude dosahovat také vynikajících výsledků.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko