Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Vánoční soutěž na ZŠ Strž

Autor: Mgr. Zdeněk Balek
Letos poprvé jsme pro naše žáky uspořádali soutěž s věcnými cenami na téma Vánoční přání. Aby byla umožněna účast všech žáků školy, vytvořili jsme tři kategorie – přání malované výtvarnými potřebami (kategorie 1), grafické přání vytvořené na PC (kategorie 2) a báseň (kategorie 3). Ač byla tato soutěž vytvořena celkem narychlo, do soutěže se zapojilo velké množství žáků a některé práce byly velmi zdařilé.
Pro vyhodnocení nejhezčího soutěžního díla v každé kategorii jsme vytvořili hlasování, do kterého se mohli zapojit všichni učitelé a žáci naší školy, jejich rodiče a další osoby, které se dostali k odkazu, kde hlasování probíhalo. Každý mohl dát hlas nejvýše třem dílům v každé kategorii. Vítězová již jsou známi a téměř všichni i za svůj úspěch odměněni.
Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným a vítězům ve všech kategoriích ještě jednou poděkovat. Velké poděkování patří všem, kteří do naší soutěže hlasovali. A v neposlední řadě bych chtěl poděkovat firmě Azorella s. r. o., která darovala věcné ceny pro vítěze v kategorii 2.

Výběr soutěžních přání zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko