Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Vánoční chemický turnaj

Autor: Mgr. Vratislav Kacetl
V úterý 13. prosince se na Střední Škole Informatiky a Služeb konal tradiční Vánoční chemický turnaj. Soutěžila v něm tříčlenná družstva v praktických činnostech z chemie a přírodopisu. V chemické části se objevily laboratorní práce na různá témata (chemické vazby, chemické reakce a zajímavé pokusy) a dále práce na počítačích (tvorba chemických vzorců v programu Chemsketch). V přírodopisu účastníky čekalo poznávání koření, plodů tropického ovoce a stromů. Turnaje se zúčastnilo 22 družstev. To z naší školy ve složení Eliška Kulinová, Katka Munserová, Aneta Sováková a Dominik Totka se umístilo na krásném druhém místě a na devatenáctém místě pak trojice Marek Šíl, Jiří Blažek a Vít Vejnar.
Chtěl bych pochválit všechny naše soutěžící za reprezentaci školy na poli přírodních věd a poděkovat pořadatelům této zajímavé a dnes již tradiční soutěže, která nám zpříjemňuje předvánoční čas.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko