Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Vánoční besídka v ŠD

V úterý 17.12.2019 uspořádala všechna oddělení ŠD tradiční vánoční besídku, na kterou jsme se velmi těšili. Děti si nejdříve popovídaly ve svých družinách o vánočních zvycích a tradicích, ochutnaly cukroví a pak se celá školní družina sešla v 1.B, kde už byl rozsvícený vánoční stromeček a darky od Ježíška.
Za dopovodu p.vychovatelky Šulcové na kytaru jsme si společně zazpívali vánoční koledy. Následovalo rozbalování dárků, které dětem Ježíšek zanechal za jejich dobré chování - nové hračky, stavebnice, společenské hry, panenky, auta aj. Nakonec jsme si pustili krásnou pohádku ,,Polární expres".
Všichni jsme si slavnostní předvánoční náladu moc užili a těšíme se na příští Vánoce :-)

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko