Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

V 5.A vám postaví hotel i zábavní centrum

Autor: Mgr. Jana Hronešová

Při jedné z hodin estetické výchovy si žáci vyzkoušeli, jak navrhnout a postavit zajímavé objekty. Ve skupinách pracovali s různými typy stavebnic a podle toho si také měli promyslet vhodnou stavbu. Během vyučování, které netradičně  probíhalo za živé komunikace na zemi, rostly pod rukama stavitelů zajímavé výtvory. První skupina postavila mlýn s výběhem pro zvířata a hospodářským zázemím. Další parta navrhla ZOO a hotel pro její návštěvníky. O kousek dál vyrostl opět zemědělský objekt,  s garáží pro stroje a moderní sýpkou. Po práci je potřeba odpočívat. Proto nesmělo na závěr chybět  relaxační zábavní centrum s tobogánem, skokánkem, bazénem a vířivkou. Na konci celé činnosti pohovořili  mluvčí jednotlivých skupin o stavbě a několika větami představili ostatním své nápady. Děti ukázaly, že mají fantazii, šikovné ruce a pořád si ještě rády hrají.
 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko