Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Už se nebojíme ...

Autoři: R. Mazáková, G. Sacherová

V novém roce proběhly v prvních třídách další dvě hodiny projektu Už se nebojíme. Při první hodině nás seznámil žák osmé třídy Karel Krčmář pod vedením paní učitelky Mertlíkové s povinnou výbavou silničního kola. Společně jsme si kolo ustrojili a zároveň vysvětlili, proč jsou jednotlivé díly na kole důležité.
Na druhou hodinu mezi nás přišla paní policistka nppr. Šárka Pižlová, DiS. Povídali jsme si o bezpečném chování malých dětí doma i na volném prostranství. Nezapomněli jsme ani na to, jak se bezpečně chovat v přírodě a jak předcházet úrazům v domácnosti. Na závěr jsme si připomněli řádné poutání v dopravních prostředcích a to, že bychom se měli vyhýbat cizím lidem.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko