Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

"Už máme klíč od školy"


Tak už je to tady! Poslední předškolní dílnička. Děti se na toto odpoledne velmi těšily, neboť věděly, že je čeká mimo jiné hledání pokladu. Najdeme ho? A co v něm bude?
Všichni byli plni očekávání. Celý odpolední program jsme zahájili tím, že jsme dětem představili jejich pomocníky. Byli to žáci 5. A, kteří přišli předškoláčkům pomoci při jejich putování po škole. Velmi hezky se malých kamarádů ujali. Povzbuzovali je při plnění úkolů, které pro ně učitelé naší školy připravili. Předškoláčci zvládali cvičit, malovat, skládat puzzle, vyrábět z papíru, poznávat písmenka, počítat, dokazovat svoji zdatnost i pracovat na interaktivní tabuli. Všechny děti se velmi snažily. Měly radost, že úkoly na všech deseti stanovištích splnily. Než se pustily do hledání pokladu, čekala je poslední zkouška. Najít počáteční písmenko svého jména. Písmenka byla pro děti připravena ze slaného těsta. Během chvilky každý předškolák držel v ruce své písmeno. A teď už je čekalo pátrání po pokladu. Protože jsou všichni budoucí školáci šikovní, poklad našli! Oči jim zářily. Ve velké bedně se skrývala dobrota a hlavně "klíč" od školy. Teď už mohou školu 1. září odemknout.
Moc se na vás, děti, těšíme.

Děkujeme žákům i učitelům, kteří nám pomohli s organizací tohoto pěkného odpoledne.
Mgr. E. Robková, Mgr. J. Havlová
 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko