Úspěšní Erbenovi na Logické olympiádě

Autor: Mgr. Zdeněk Balek

Sourozenci Erbenovi se 7. listopadu úspěšně zúčastnili krajského kola Logické olympiády, které se konalo v Hradci Králové.
I v tomto kole se oběma sourozencům podařilo prorazit. Bohužel to tentokrát sice nevedlo až k postupu, ale i tak se neztratili.
Sára – účastnice nejmladší kategorie A, která je určena pro žáky prvního stupně základní školy – se ze 47 účastníků tohoto kola, umístila – na více než pěkném – děleném 12. místě.
Nikolas, který patří mezi účastníky kategorie B (žáci druhého stupně ZŠ a odpovídajících stupňů gymnázií – 49 žáků), se účastnil neméně úspěšně, když obsadil dělené 23. místo, ale mezi žáky základních škol by se vešel mezi prvních 5 účastníků.
Oběma sourozencům gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme v příštím ročníku mnoho štěstí.