Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Úspěchy ve výtvarné soutěži

Autor: Andrea Erbenová
V první polovině dubna jsme odeslali obrázky do výtvarné soutěže „Les nás baví“, vyhlášené Lesy Znojmo společně s Městskou knihovnou. Na letošní téma „Příběhy psané lesem“ jsme zaslali práce čtyř dětí. K naší veliké radosti se dvě děti umístily na stupních vítězů. V kategorii první a druhá třída obsadila Oldřiška Šimková se svým obrázkem 2. místo a v kategorii třetí a čtvrté třídy se umístil Jakub Kvaček na 1. místě. Oba oceněné obrázky měly svého ducha a to nejspíše oslovilo i odbornou porotu. Oldřiščin zajíček vypadal, že nikdy neviděl sníh a přemýšlí, co studeného to padá z nebe. Jakubova spící lištička měla tak milý výraz, že bylo jasné, jak krásné sny se jí musí právě zdát.
Oběma dětem gratulujeme a přejeme jim i nadále radost z malování.

Více foto zde.

 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko