Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Úspěch ve výtvarné soutěži

Autorka: Mgr. Kateřina Poživilová

Středisko volného času Bájo Česká Skalice vyhlásilo před časem výtvarnou soutěž s názvem podle známé písničky pro děti: Kočka leze dírou, pes oknem… Nějaké pejsky a kočičky jsme namalovali a nejzdařilejší obrázky jsme poslali do soutěže. Konkurence byla velká, celkem se sešlo 506 prací z 53 škol z Pardubického a Královéhradeckého kraje. Bez rozlišení věkových kategorií a typu školy (MŠ, ZŠ, ZUŠ) vybrala porota 6 hlavních cen a 19 čestných uznání. Jedním čestným uznáním byla oceněna i práce Natálky Salavcové z 5. A. Natálce gratulujeme k úspěchu.
Oceněné práce budou vystaveny v Regionálním informačním centru v České Skalici od 11. 1. do 31. 1. 2019. Vernisáž s vyhlášením výsledků se uskuteční 11. 1. v 18 hodin.


 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko