Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Úspěch v krajském kole recitační soutěže Dětská scéna

Autor: Mgr. Pavla Všetečková, Elen Králová
 
V pondělí 24. dubna se konalo v divadle Jesličky v Hradci Králové krajské kolo recitační soutěže Dětská scéna. Naši školu reprezentovala Tereza Andrlová ze 3. A. Účast si vybojovala postupem z okresního kola.
Hned na začátku porota navodila velmi přátelskou a pohodovou atmosféru. Děti se seznámily s pódiem a rozmluvily se. A pak už to přišlo. Hezké a zajímavé texty, vynikající přednes, někdy i trochu tréma. Terezka to ale zvládla na jedničku a podala suverénní výkon, kterým si zajistila umístění mezi šesticí nejlepších. Po skončení porota věnovala všem dětem poděkování za účast. Terezka si navíc domů odvezla čestné uznání a věcnou cenu.
Terezce gratulujeme ke skvělému úspěchu a děkujeme za výbornou reprezentaci.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko