Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Úspěch našich výtvarníků

Autor: Mgr. Gabriela Geislerová

Naši výtvarníci z prvního i z druhého stupně získali pěkná umístění ve výtvarné soutěži DDM Jednička s názvem "Tajemství podzimního lesa". Soutěže se zúčastnilo celkem 78 prací ze základních i mateřských škol ve městě a v okolí. V kategorii kolektivních prací základních škol získali krásné 1. místo žáci 6. B, kteří na hodinách výtvarné výchovy společně vytvořili velký obraz plný barevných stromů, padajícího listí, lesních zvířat a rostlin. V kategorii žáků 3. a 4. tříd ZŠ se na 2. místě umístila Aneta Erbenová ze 3. B a v téže kategorii na 3. místě Sofia Geislerová ze 4. B.
Všem výtvarníkům gratulejeme a přejeme spoustu nápadů do dalších soutěží!

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko