Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Úspěch malých recitátorů

Autor: Mgr. Pavla Všetečková, Elen Králová

Dne 21. 3. 2017 proběhlo v Trutnově okresní kolo recitační soutěže Dětská scéna. Naši školu reprezentovali Ondřej Wünš a Tereza Andrlová v první kategorii (2. a 3. třída) a David Mrázek v kategorii druhé (4. - 5. třída). V silné konkurenci více než dvaceti dětí v každé kategorii si naši zástupci vedli velmi dobře. David obdržel čestné uznání a Terezka postupuje do krajského kola, které se bude konat v dubnu v Hradci Králové. Všem dětem děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a Terezce budeme držet palce v krajském kole.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko