Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Učitelé se připravují na Velikonoce

Je tu druhá nabídka našim žákům – bavíme se s vámi v našem volném čase. Připravili jsme prezentaci na téma Velikonoce a možná se vám v letošním roce podaří objasnit pojmenování jednotlivých dnů – proč je tu Škaredá středa nebo Zelený čtvrtek a ostatní dny velikonočního období. 

Učitelé se vydali do okolí a nafotili pro vás, co je zaujalo. Někdo již pekl dobroty s velikonoční tematikou, někdo vyráběl a zdobil, někdo pozoroval svoje okolí. Vše jsme dali dohromady 

Jak si dobře vzpomínáte, ve škole jsme dělali velikonoční a vánoční ochutnávku domácích produktů. To bohužel nebude letos možné, ale můžete se podělit s námi prostřednictvím fotografií a my Vám uspořádáme ve škole reálnou výstavu, která bude připravena, jakmile se do školy vrátíte.  

Své fotografie zasílejte třídnímu učiteli. Ten už bude vědět, jak dál.  

Veselé Velikonoce Vám přejí všichni učitelé a zaměstnanci školy

Prezentace - Velikonoce.pptx

 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko