Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Učíme se jinak

Autor: Veronika Výborná

I skupina "botaniků" nezahálela a "učila se jinak". Přestože pršelo, tak jsme vyrazili do přírody v okolí naší školy, kde jsme si povídali o rostlinách. Co kde roste a jak se rostliny nazývají. Žáci si natrhali nějaké rostliny, které použili, už ve škole, ke tvorbě herbářů. Na školních tabletech si vyhledali veškeré informace o rostlinách. Ty se hodily ke zpracování listů, které můžete vidět ve II. patře školy. Myslíme, že se skupině složené z celého II. stupně práce líbila, a že si odnesli nové poznatky z botaniky. 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko