Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Učíme jinak - ohrožené druhy zvířat

Autorka: Viktorie Vojtová (9. B)

Ráno jsme se sešli před branou zoologické zahrady u nás,  ve Dvoře Králové nad Labem. Vypracovávali jsme pracovní listy, které byly zaměřené na ohrožené druhy afrických zvířat (např. zebra Grévyho, gorila, levhart). Malinko pršelo, takže jsme byli promrzlí. Po splnění několika úkolů většina z nás prosila paní učitelky, abychom už mohli jít do školy. Tam nám uvařily dobrý horký čaj pro zahřátí. Poté jsme šli do počítačové učebny a dodělávali pracovní listy. Nakonec jsme  psali o vybraných zvířatech a kreslili je. Z našich prací vznikl společný plakát, aby se ostatní skupiny mohly podívat, čím jsme se zabývali.
Moc jsme si dnešní den užili. Paní učitelky, děkujeme.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko