Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Tomáš Harwot na krajském kole Log. olympiády

Autor: Mgr. Zdeněk Balek

Krajského kola Logické olympiády se letos zúčastnil žák 5. třídy Tomáš Harwot (kategorie A). Jeho první zkušenost s tímto kolem byla celkem vydařená. Za celý královéhradecký kraj obsadil velmi pěkné 20. místo. Pokud se podívám na výsledky všech ostatních krajů, i zde by se většinou do první dvacítky. I přes takto dobrý výsledek zůstaly pro Tomáše brány celostátního kola zavřeny. Do něj postupuje v každé kategorii jen 65 nejlepších účastníků za všechny kraje.

Tomášovi gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích i v příštím ročníku Logické olympiády.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko