Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Thing Blue Cup

Autor: Mgr. Vratislav Kacetl

Dne 18. listopadu jsme se s žáky čtvrtého a pátého ročníku zúčastnili okresního kola florbalového turnaje Thing Blue Cup. Letošní ročník se konal v městské hale v Hostinném za účasti osmi družstev okresu Trutnov rozdělených do dvou skupin. Spolu s námi ve skupině bila družstva ze ZŠ Bernartice, ZŠ Hostinné a ZŠ Frimlova Trutnov.
Skupinu jsme otevřeli smolnou prohrou s Bernarticemi, které šťastně otočili utkání v poslední minutě z 2:1 na 2:3. Druhý zápas jsme sehráli s domácími z Hostinného rychle jsme prohrávali 4:1, ale zlepšenou hrou jsme stáhli na 4:3, avšak soupeř nakonec přidal ještě pátý gól a prohráli jsme 5:3. Poslední zápas už naši kluci dohrávali bez motivace a nakonec s pozdějším vítězem prohráli 4:1. Sice jsme neudělali žádný oslnivý výsledek, ale zahráli jsme si pěkný florbal a snad jsme se poučili do budoucna z našich chyb. Přesto bych chtěl pochválit všechny naše kluky za účast v tomto turnaji a budeme doufat, že si v příštím roce povedeme lépe.
Sestava: Horáček Adam, Adámek Patrik, Langpaul Jakub, Jiran Jan, Zechovský Ondřej, Merhulík Votěch, Rutrle Josef.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko