Štafetový pohár

Autor: Dagmar Lárová

Ve středu 4. 5. se konalo okresní kolo Štafetového poháru. Závodící družstvo je složeno ze 16 dětí prvního stupně. Běží se štafety 8 x 100 m a 8 x 200 m.
Za naši školu závodili tito žáci a žákyně: Jan Lokvenc, Veronika Tesařová, Aneta Erbenová, Jiří Lokvenc, Šimon Kotmel, Jakub Havlík, Dana Hlavsová, Viktorie Kokešová, Eliška Jansová, Kristýna Čejková, Tereza Růžičková, Anna Čtvrtečková, Jakub Langpaul, Adam Fiala, Adam Horáček, David Šťastný.
Ten den nám počasí příliš nepřálo, ochladilo se a od rána pršelo. Na samotné závody již jen mírně mrholilo. I přes nepřízeň počasí bojovalo naše družstvo ze všech sil. Konkurence dalších osmi škol byla veliká. Naši nakonec skončili na pěkném 6. místě.
Děkujeme jim za skvělou reprezentaci naší školy i za bojovné nasazení při závodě. :-)

Více o tomto závodu zde. Fotogalerie.