Štafetový pohár - okresní kolo

Autor: Andrea Erbenová
Foto: Dagmar Lárová, Pavlína Špatenková

Ve středu 17.4. se vybraní žáci naší školy zúčastnili atletického závodu - Štafetový pohár. Na start jsme postavili dvě osmičlenné štafety (složené ze čtyř děvčat a čtyř chlapců), které běžely 8 x 100m: mladší (1. - 3. třída) a starší (4. - 5. třída). Následoval závod smíšených štafet, kde v jedné štafetě běželi vždy čtyři mladší a čtyři starší žáci na trati 8 x 200m.
Tento závod jsme absolvovali již poněkolikáté, přesto byl tento rok výjimečný a to tím, že poprvé jsme si domů odváželi ocenění. Štafeta mladších dětí, k naší veliké radosti, vybojovala krásné třetí místo.
Pochvala a poděkování patří všem našim závodníkům za vzornou reprezentaci školy. K závodu přistoupili zodpovědně a do běhu dali všechny své síly. Mladší fandili starším a starší mladším a tím vytvořili příjemnou závodní atmosféru. Po návratu domů jsme se zastavili na zasloužené zmrzlinové odměně.
Fota zde.