Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Sportovní kurz 2017 - Pecka

Autor: Mgr. Stanislav Ježek
V polovině května jsme vyrazili na sportovní kurz. Útočištěm nám opět byl kemp na Pecce a jeho blízké okolí, které vždy poznáváme ze sedel kol. Mimo jízdy na kole hrajeme různé sportovní hry a soutěže, a tak je téměř všechen čas věnován pohybu.
Hlavní náplní je však cyklistika a vše, co s ní souvisí. Letos jsme najeli okolo 200 km a navštívili mnoho zajímavých míst a měst – Nová Paka, Kumburk, Byšičky, Lázně Bělohrad, Hořice, „vyšplhali“ jsme na Zvičinu, místo bývalého Haklova větrného mlýna, Mostek, atd. Počasí nám přálo a splnili jsme všechny plány, které jsme si stanovili. Bohužel nám ten týden utekl a nyní zbývají již jen krásné vzpomínky …

Fotografie zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko