Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Spolupráce 1.A a 6.A

Autor: Mgr. Jana Hronešová

Spolupráci mezi 1.A a 6.A zahájily obě třídy hodinou plnou barev a podzimních listů. Prvňáčci se rozdělili do skupin a za pomoci starších spolužáků vylisované listy nalepili nebo obtiskli do koruny namalovaného stromu. Na velkých čtvrtkách nám tak vzniklo malé ohlédnutí za příjemným podzimem, který s blížící se zimou ukazuje svoji chladnější tvář. Děti se při první práci seznamovaly a učily se spolupracovat. Starší a zkušenější šesťáci také poznali, že někomu připravit činnost, rozdělovat úkoly, dávat smysluplné rady a předejít  případným chybám není vůbec jednoduché. Další setkání už bude pod vládou mrazivé zimy.

Fotografie z akce najdete ve fotogalerii.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko