Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Společně jsme zahájili Cool Fest

Autor: Adam Horáček (6. A)
 

Cool Fest je studentský festival divadla, hudby a tance, který pořádá Mezinárodní konzervatoř Praha ve spolupráci s naším městem. Letos se konal již podruhé. Probíhal od 8. do 10. června. Ředitelkou festivalu je herečka Veronika Žilková. Paní Žilková byla velmi hodná, milá a usměvavá. O tom svědčí i přiložená fotografie.
Festival probíhal na náměstí Václava Hanky, v sále Hankova domu, v aule a na zahradě gymnázia a v aule SŠIS. Vše začalo ve čtvrtek ráno koncertem, kterého jsem se zúčastnil se školou. Program byl opravdu pestrý, tvořily ho koncerty, divadelní představení, taneční show, talkshow a mnoho workshopů.
Cool Festu jsem se zúčastnil nejenom se ZŠ, ale i se ZUŠ, a jsem za to rád. Nejvíce se mně líbil klavírní workshop s Jaromírem Klepáčem, který se konal    v salónku Hankova domu. Během něj jsme jako posluchači rozeznávali různé hudební směry. Coby klavírista jsem ocenil hru studentky Mezinárodní konzervatoře Praha. Usoudil jsem, že se mám ještě opravdu co učit.
Doufám, že Cool Fest se bude ve Dvoře Králové nad Labem konat i příští rok a bude opět zajímavý.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko