Sněhulák stokrát jinak

Autor: Mgr. Jana Hronešová

Motivem výtvarné a rukodělné soutěže, kterou pravidelně pořádá DDM Jednička, byl SNĚHULÁK. Na výstavě se sešlo 180 soutěžních prací. Své zástupce tu měla i naše škola. A nevedla si vůbec špatně. Sněhuláci ze Strže se mezi ostatními opravdu neztratili.
V kategorii 5 - 6 let (malba, kresba) zvítězila Aneta Larová, žákyně 1. třídy. Její sněhový panáček se porotě líbil nejvíce.
 V kategorie 11 - 12 let (malba, kresba) se stala vítězkou Anna Hainová ze třídy 6.B. Při tvoření použila kombinaci malby a včelího vosku.
V kategorii kolektivních prací se dařilo dětem ze třídy 5.A. Zabodovali s olympiádou ve Sněhulákově a mají zlato.
Všichni vyhodnocení dostali velice pěkné ceny a my jim ještě jednou k pěknému úspěchu blahopřejeme.
Fotografie najdete ve fotogalerii