Školní liga házené 4. a 5. tříd ročník 2018/2019

Autor: Michal Picha
8. kol a celkem 24 zápasů určilo pořadí týmů v dalším ročníku školní ligy v miniházené. ZŠ Strž měla zastoupení v mladší i starší kategorii. V týmu do 4. tříd školu reprezentovali Bruno Urban, Adam Růžička, Tomáš Schwarzer, Jan Bilina, Vojtěch Rutrle, Anabel Wernerová, Karolína Semeniuková, Filip Hynek, Vojtěch Mervart. V týmu 5. tříd Bruno Urban, Alexandr Klouda, Daniel Poprocký, Jan Pavlas, Natálie Růžičková, Antonín Kubík, Ondřej Wünš, Adam Růžička, Anna Novotná a Sandra Hlavsová. Mladší družstvo obsadilo 2. místo, starší svou kategorii vyhráli. Adam Růžička, Daniel Poprocký a Natálie Růžičková se stali nejúspěšnějšími střelci ve svých kategoriích. Třeťák Bruno Urban odchytal za obě družstva všech 48 utkání. Poděkování za příkladnou reprezentaci patří všem hráčům a hráčkám a odměnou jim byly medaile na krku po závěrečném kole.

Celková tabulka Dvorské školní ligy 2018 / 2019 – 4. třídy
1. ZŠ Schulzovy sady – Legionářská        47 bodů