Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Školní kolo Logické olympiády

Autor: Mgr. Zdeněk Balek
I letos se žáci naší školy zúčastnili školního kola Logické olympiády. Těší nás velký zájem žáků prvního stupně. Mezi nimi – v kategorii A pro žáky 2. – 5. třídy – byl nejúspěšnějším účastníkem Tomáš Harwot z 5. B, který se jako jediný z naší školy probojoval do krajského kola. V této kategorii se neztratili ani další žáci. Velkou hodnotu zde především měli výsledky čtyř žáků ze třetí třídy, kteří se umístili mezi 350 nejlepšími v kraji.
Výrazně slabší účast na naší škole měla kategorie B pro žáky 2. stupně ZŠ. Nejúspěšněji si v této kategorii vedla Bára Dobrá ze 6. třídy, které chybělo jen málo, aby se kvalifikovala do krajského kola. Svým výsledkem překonala trojnásobnou účastnici krajského kola z předešlých let – Sáru Erbenovou. Ani ona si však v letošním ročníku nevedla špatně.
Poslední se do školního kola zapojili žáci z 1. tříd – kategorie A1. I zde měla naše škola zastoupení – Jonáš Kašpar Rosa. Tato kategorie školním kolem končí. Jonáš se však ukázal jako budoucí možný účastník krajského kola ve vyšších kategoriích. V porovnání ostatních vrstevníků v kraji zaznamenal dělenou šestou pozici.
Všem účastníkům školního kola děkujeme za účast a Tomášovi přejeme co nejlepší výsledek v krajském kole.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko