Sedmáci druhákům

Autorka: Mgr. Kamila Bártková

Den před vysvědčením si žáci 7. A. pod vedením třídního učitele Mgr. Jana Zoráda a paní asistentky Marcely Pospíšilové připravili pro žáky 2. B. krásný sportovní program v tělocvičně školy. Sedmáci měli pro druháky připraveno několik stanovišť, mezi kterými nechyběl například hod na cíl, střelba do brány, na koš, překážkové dráhy, skoky přes švihadlo, skok do dálky z místa apod. Celá druhá třída hned po příchodu nastoupila do rozjetého vlaku – Jede, jede mašinka, po tanci se děti řádně se rozcvičily a s velkým odhodláním se pustily do překonávání připravených disciplín. Všichni jsme si sportovní dopoledne moc užili a já děkuji za milý závěr školního roku kolegům a žákům 7.A., kteří se na dopoledním programu podíleli.

Foto zde.