Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

ŠPLHÁME S JEDNIČKOU

Autor: Mgr. Jana Havlová

Ve čtvrtek 14. ledna jsme se zúčastnili III. ročníku soutěže ve šplhu na tyči. Naši školu reprezentovalo pět družstev. Soutěžilo se ve třech kategoriích. V kategorii 1. a 2. tříd jsme obsadili krásné 2. místo. Složení družstva: J. Lokvenc, N. Klimešová, A. Erbenová, D. Gregoriadis, Š. Mašín a V. Tesařová. Kategorie 3. a 4. tříd, měla největší účast,  zde obsadilo družstvo 3.A osmé místo (J. Lokvenc, J. Havlík, D. Krákorová, N. Ježková, S. Vágner)  a družstvo  4.B místo deváté ( J. Rutrle, T. Růžičková, K. Poldíková, B. Dobrá, D. Mrázek). V poslední kategorii 5. a 6. Tříd, jsme opět bodovali a to 2. místem žákyně 6.B (S. Erbenová, N. Bujárková, A. Čeřovská, M. Humlová, A. Veselá)  a 4. místem žáci 5.A
(E. Jansová, A. Fiala, M. Vobořil, T. Hanuš, A. Čtvrtečková).
V hodnocení jednotlivců bez rozdílu věku naše žákyně obsadily medailová místa. 2. místo Sára Erbenová 6.B, časem 0:04:35, 3. místo Nikola Bujárková 6.B, časem 0:04:56.
Všem závodníkům gratuluji a děkuji za reprezentaci školy.

Fotogalerie

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko