ŠKOLNÍ VÝLET 2.A a 2.B

Autorka: Mgr. Taťána Kutinová
Tento týden jsme museli změnit trasu a cíl školního výletu. Děti si ovšem náhradní program užily na pohádkovém zámku Staré Hrady. Operativně nás zařadili mezi spoustu školek a tříd, které ten den byly objednány. Vyjeli jsme v 8:00 hodin, do místa jsme dorazili v 9:30 hodin. Děti se nasvačily a v 10:30 byla první prohlídka ZDRAVOSVĚT A DRAČÍ SVĚT. Kolem poledne si děti snědly svůj oběd a ve 12:30 následovala další prohlídka. Tentokrát jsme zavítali na POHÁDKOVOU PŮDU PLNOU STRAŠIDEL. Na obou trasách nás provázely živé čarodějnice. Druhá čarodějnice učila dokonce děti létat na košťatech na nádvoří zámku. Po této prohlídce se děti nasvačily ve stínu stromů a čekala nás poslední, cenově zvýhodněná trasa prohlídky SKLEPENÍ S ČERTY, DRAKY A POHÁDKOVÝMI POSTAVAMI. Celou návštěvu jsme ukončili prohlídkou zvířat v areálu zámku. Domů jsme se vydali kolem 15:30 a přijeli okolo 17:00 hodin.

Foto zde.