ŠD zdobí stromeček

Tak už je to tady! Vánoce! Zdobení vánočního stromečku na náměstí letos obstarala naše školní družina. Po velkém přemýšlení, jaké ozdoby vyrobit, nakonec vyhrála jablíčka a šišky :-) Vyráběly úplně všechny děti a také jsme ho hezky společně ve středu 24.11.2021 vyzdobili.

Po ozdobení stromku jsme se ještě podívali na ostatní stromečky škol a školek. Jsou krásné a nápadité. Tím jsme se báječně naladili na vánoční čas, který je s našimi dětmi moc hezký :-) VESELÉ VÁNOCE !
                                                                                                                         vychovatelky ŠD