Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

ŠD ve vánoční zoo

Autor: vychovatelky ŠD
Ve středu 19.12. 2018, hned po obědě, se vydala všechna oddělení ŠD na prohlídku vánoční zoo. Děti se moc těšily na zvířátka, na svítící dekorace ve tvaru zvířat i na originální vánoční stromečky, s jejiž zdobením pomáhaly dvorské i přespolní školy a školky. Po prohlídnutí pavilonu ryb, šelem, slonů, opic aj. jsme se šli podívat na mohutný vánoční baobab, který se rozzáří každý den před setměním.
Ve venkovních výbězích děti mohly vidět hyeny, slony a kočkovité šelmy.
Na závěr se děti proběhly v lanovém parku a zakoupily si pár drobností ve stáncích.
Výlet do zoo se nám vydařil a všem se moc líbil.

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko